Alışveriş Prosedürü

no52.com.tr’den alışveriş yapma adımları:

Ürün Seçme
Sitemize giriş yaptıktan sonra satın almak istediğiniz ürünleri “Sepete Ekle” butonuna basarak alışveriş sepetinize ekleyiniz. Alışveriş Sepetine eklediğiniz ürünler farklı bir sayfayı açsanız da sepetinizde kalır. Birden fazla farklı ürün almak için, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek sayfalarda gezebilirsiniz.

Adetleri Güncelleme
Aynı üründen 1 adetten fazla alacaksanız Alışveriş Sepetinizde “Adet” kısmını değiştirip, sepetin içinde yer alan “Sepeti Güncelle” butonuna basınız. Böylece adetler güncellenecektir.

Satın Alma İşlemleri
Ürün seçiminizi tamamladıktan sonra Alışveriş Sepetinizdeki “Siparişi Tamamla” butonuna basınız. Eğer sitemize daha önce üye olmadıysanız formun tamamını doldurunuz ve “Kayıt ol” butonuna basınız. Bu işlem sizi no52.com.tr'ye üye yapacaktır. Formda yazdığınız E-Posta adresini ve Şifreyi kullanarak no52.com.tr’den her zaman alışveriş yapabilir, siparişlerinizin durumunu öğrenebilir ve önceki siparişlerinize ait bilgileri görebilirsiniz.

Eğer üye iseniz ve giriş yaptıysanız, otomatik olarak teslimat bilgilerinizin yazdığı alana yönlendirileceksiniz. 

Teslimat Bilgilerini Girme
Üyelik kaydınızı / Üye girişinizi tamamladıktan sonra açılan sayfaya Teslimat Bilgilerini giriniz. Mahalle, Cadde veya Sokak bilgilerini yazmayı unutmayınız.

Ödeme Seçenekleri
“Sonraki Adım” butonuna bastığınızda Ödeme Seçenekleri ekranı karşınıza gelecektir. Ödemelerinizi Kredi Kartı veya Havale/EFT ödeme seçeneğini seçtikten sonra “Siparişi Tamamla" butonuna basınız.

Havale/EFT ile ödeme
Havale/EFT seçeneğini seçip “Siparişi Tamamla” butonuna basarak ilerleyiniz. Banka Hesap Numaralarımız sayfamızdan ulaşabileceğimiz hesap numaralarımıza havalenizi en geç 3 iş günü içerisinde açıklama kısmına sipariş numaranızı yazarak gerçekleştiriniz. İşlemi gerçekleştirdikten sonra işleme ait detayları "Ödeme Bildirim Formunu" üzerinden tarafımıza paylaşmalısınız.

Kredi Kartı ile ödeme
Ödeme şeklini Kredi Kartı olarak seçtikten sonra açılan forma kredi kartı bilgilerinizi giriniz. Kredi kartı bilgileriniz bu aşamada en son güvenlik sistemleri ile şifrelenmektedir ve hiçbir şekilde görülememektedir. Ödemenizi güvenle yapabilirsiniz. 

Siparişi onaylama ve Sipariş numarası alma
Ödeme seçeneklerinden birini seçip “Siparişi Tamamla” butonuna basmadan önce son kez satın almak istediğiniz ürünleri, ödemeniz gereken tutar ve teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Bilgiler doğru ise sayfanın en altındaki “Siparişi Tamamla” butonuna basarak alışverişinizi tamamlayınız ve size verilen sipariş numarasını kaydediniz. Bilgiler yanlış ise düzeltmek için geri dönününüz.

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde bilgilendirme e-postası alacaksınız.