İptal & İade

ÜRÜN İADESİ 

no52.com.tr’den satın aldığınız sadece kılıf olan ürünleri 24 saat içerisinde İade/Değişim formunu doldurmak şartı ile iade edebilirsiniz. Ürün iadeleri yalnızca Yurtiçi Kargo ile yapılabilmektedir. Satın aldığınız ürünü iade ederken ürüne ait ambalaj, yanında verilen hediye, fatura ile iade etmeniz gerekmektedir. Bu yüzden ürün size ulaştıktan sonra faturasını veya paketini saklayınız. İade/Değişim formu doldurmadan gönderdiğiniz ürünler kabul edilmemektedir.

Nakliye sırasında zarar gören ürünler hakkında
Satın aldığınız ürün nakliye esnasında zarar görmüş ise kargo elemanına tutanak yazdırınız ve ürünü teslim almayınız. Kargo paketi zarar görmüş, delinmiş, yırtılmış ve ıslanmış siparişlerinizi kargo elemanı önünde açıp ürünlerde herhangi bir zarar olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Zarar varsa kargoyu kesinlikle teslim almayınız.

 

PARA İADESİ 

Para iade işleminiz, iade talebinizin geçerli olması sonucunda, iade ettiğiniz ürünlerin bize ulaşmasından itibaren 10 gün içerisinde yapılır. İade edilecek tutarın hesabınıza geçmesi, siparişinizi oluştururken kullandığınız ödeme şekline göre farklılık göstermektedir.

Kredi Kartı ile ödenen siparişlerde
Kredi Kartı ile yaptığınız ödemelerde paranız 10 gün içerisinde hesap dökümünüzde görünmektedir. Bu süre bankanızla ilgili olup hesap kesim tarihinize göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi almak için bankanızı arayınız.

EFT/Havale ile ödenen siparişlerde
Ödemenizi EFT/Havale yolu ile yapmanız durumunda para iadesi, İade/Değişim formunda yazacağınız IBAN numarasına yapılmaktadır.