Zeytinliklerimiz

Zeytinyağı üretimi, sayısız inceliklere ve detaya sahip bir süreç. Yüksek polifenollü, kaliteli ve lezzetli zeytinyağı üretebilmek için zeytinlerin nerede ve nasıl yetiştiği çok önemli. İşte bu yüzden No52 olarak doğanın saflığını, ideal rakımı, zeytinleri zenginleştiren iklim şartlarını ve daha nicesinin buluşturan Gökçeovacık’ı üretimimizin kalbi olarak seçtik.

Muğla’nın Fethiye ilçesindeki saklı cennet Gökçeovacık, eşsiz doğası ve güzelliklerinin yanı sıra Türkiye’nin en değerli zeytinlerinden biri olan memecik zeytininin yetiştiği bölge ve bu bölgede zeytin yetiştiriciliğinin tarihi, oldukça geçmiş zamanlara dayanıyor. Zeytinlik alanlarının rakımı, doğanın saflığı, iklimin sıcaklığı ve daha birçok olumlu nokta, yüksek polifenollü ve lezzetli zeytinyağı üretimi için adeta Gökçeovacık’ta toplanmış durumda.

No52 olarak zeytinyağı adına tüm doğruların kesişme noktası olan Gökçeovacık’ta ülkemizin değerini güçlendirmek için çalışıyoruz ve topraklarımızdan gelen bu eşsiz lezzeti, en iyi şekliyle sizlere sunuyoruz.