Hikayemiz

En iyisi için çalışmak nedir?

Eğer bir yerde bir şeyin en iyisini üretmek için çalışılıyorsa, orada aynı anda sayısız değer büyüyor demektir. İşte tam bu düşünceyle yola çıktık ve kaliteli zeytinyağı üretiminin de ötesine geçerek; bilgiyi, birikimi, yenilikleri paylaşmayı ve bu sayede zeytinciliğin ülkemizdeki gelişimine güç katmayı hedefledik.

Hikayemiz Gökçeovacık bölgesinin polifenol değeri çok yüksek olan memecik zeytiniyle başladı. Gökçeovacık’ın eşsiz doğası ve yüksekliği sayesinde lezzetlenerek zenginleşen bu kıymetli zeytin, Türkiye’nin çok önemli bir değeriydi ve biz bu değeri nasıl daha bilinir, daha güçlü hale getirebileceğimize odaklandık. İşte bu sebeple, No52’nin hikayesi hiçbir zaman tek başına üretim olmadı.

Çiftçilerimiz güçlendikçe, biz güçlüyüz

Öncelikli hedefimiz, Gökçeovacık ve çevresindeki zeytin yetiştiriciliğini güçlendirmek oldu. Bu sebeple ilk adım olarak çiftçilerimize daha iyi yetiştiricilik ve üretim hakkında eğitimler verdik; imkanlarını iyileştirdik ve gerekli durumlarda ekipman sağladık. Onlar bilinçlenip güçlendikçe, No52’nin lezzeti ve kalitesi daha da arttı.

Türkiye’nin en modern zeytinyağı üretim fabrikalarından biri

Bir zeytin ile başlayan hayal, büyüdü ve bugün Türkiye’nin en modern zeytinyağı üretim fabrikalarından birine ve zeytin çiftçilerinin yüzündeki sayısız gülümsemeye dönüştü. Yüksek polifenol değerine sahip No52 yağlarının en hijyenik, lezzetli ve kaliteli şekilde üretilmesinin sırrı, işte bu hikayede saklı.