Tesisimiz

İyi bir zeytinyağı üretmenin hikayesi, iyilikle başlamalıydı. Bu yüzden Gökçeovacık’ta yer alan Türkiye’nin en modern zeytinyağı üretim tesislerinden birini kurarken; önceliklerimiz, üretim kalitesi, doğa ve çevre oldu. Çünkü zeytinyağı demek; sağlık, eğlence ve mutluluk demek. Zeytinyağının her damlasından aldığınız keyfin en yüksek seviyede olmasını sağlamak için yarınları düşünen bir üretim etiğiyle hareket ediyoruz. 

Her aşamada sağlıklı üretim

Tıpkı ağaçtan başlayıp şişeye varan süreçteki tüm detaylara önem verdiğimiz gibi, üretimlerimizin hijyenik ve sağlıklı ortamlarda gerçekleşmesi için de büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Bu yüzden olabilecek son teknolojileri tesisimizde bulunduruyoruz ve hem lezzetli hem yüksek polifenollü zeytinyağları üretiyoruz.

Doğaya saygı

Birçok kültürde sonsuzluğun simgesi olan zeytin, tabiatın bize sunduğu en değerli hazinelerden biri. Böylesine önemli bir değeri doğadan sofralarımıza taşırken, ona saygı göstermek hepimizin görevi.

Doğaya olan hayranlığımız ve sevgimizle çıktığımız yolda, her detaya son derece hassas bir şekilde yaklaşıyoruz ve No52 üretim tesisimizde kazan gibi kirlilik yaratan ekipmanlar kullanmıyoruz; çevremize duman ya da koku yaymıyoruz.